rus
Познань
03:52

Java developer в Познани

полная занятость, неполное высшее образование
Albeco Albeco, HR
на Флагма с 14 сентября 2019
+48 61 600 XX XX

Описание вакансии

Poszukujemy osoby na stanowisko

Programista JAVA

miejsce pracy: wielkopolskie, Poznań - Plewiska

Na czym będzie polegała Twoja praca?

  • Do Twoich głównych zadań należeć będzie integracja autorskiego systemu ERP z zewnętrznymi systemami, a także tworzenie i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu integracji systemów IT oraz szeroko pojęta automatyzacja procesów biznesowych w naszych systemach.

Jakie są nasze oczekiwania?

  • Oczekujemy dobrej znajomości języka JAVA, wiedzy praktycznej na temat rozwiązań Web Services w tym SOAP, WSDL, REST. Znajomość relacyjnych baz danych, PHP, HTML5 oraz Javascript będzie ważnym atutem. Oczekujemy chęci do pogłębiania wiedzy, otwarcia na nowe technologie, a także znajomości języka angielskiego w stopniu wystarczającym do swobodnego czytania dokumentacji.

Co możemy Tobie zaoferować?

  • Zapewniamy umowę o pracę w firmie o uznanej renomie i stabilnej pozycji, atrakcyjne wynagrodzenie, ciekawe wyzwania i bezpośredni wpływ na realizowane projekty, a także fantastyczne towarzystwo, miłą atmosferę, elastyczne godziny pracy. Otrzymasz również dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenia grupowego oraz atrakcyjnego pakietu medycznego.

Prosimy o przesłanie CV

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Dziękujemy za nadesłanie aplikacji i informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Обновлено: 22 сентября 2019, 14:18 2019-09-22
Все вакансии компании: 2
Похожие вакансии
Java Developer  8 000 - 12 000 зл.
полная занятость, опыт работы от 2 лет
New-Invest Przemyslaw Bobrowski, Sp. z o.o., Познань 1 янв 1970
.Net Developer  8 000 - 10 000 зл.
полная занятость
полная занятость, без опыта работы, высшее образование
Team Power, Sp. z o.o., Познань 18 окт
Albeco, Sp. z o.o., Познань 22 сен
Работа за границей  120 000 вакансий
Откликнуться на вакансию