eng
Poznań
19:21
1/4
2-pok mieszkanie Poznań
2-pok mieszkanie Poznań - photo 1 2-pok mieszkanie Poznań - photo 2 2-pok mieszkanie Poznań - photo 3 2-pok mieszkanie Poznań - photo 4

2-pok mieszkanie Poznań

 64,500 /piece
Zaitseva Natalia
Zaitseva Natalia, агент недвижимости
Flagma member since 21 October 2017
Sell

Świetna lokalizacja w modnej poznańskiej dzielnicy Jeżyce, przestrzeń i zieleń przed budynkiem, dwa przestronne pokoje i oddzielna, umeblowana kuchnia – to tylko część zalet mieszkania, które oferujemy Państwu na sprzedaż.

Znajduje się ono na piątym piętrze bloku nr 17 przy ul. Norwida. Mieszkanie ma 46,4 m2 i 2,5-metrowy balkon. Z 5-metrowego korytarza, w którym po prawej stronie jest sporo miejsca na szafę, przechodzi się na wprost do 6-metrowej kuchni z dużym oknem (wszystkie okna w mieszkaniu są plastikowe). Na prawo od korytarza znajduje się duży 21-metrowy pokój z balkonem, na lewo, mniejszy ponad 11-metrowy. W pokojach na podłodze świeżo wycyklinowany parkiet. Na lewo także łazienka (4 m2) z wanną. Płytki, w beżowym kolorze, położone do połowy wysokości ściany (na wyposażeniu pralka).

W mieszkaniu 5 lata temu miała miejsce modernizacja instalacji gazowej. W budynku zmodernizowano też w 2013 r. windę. Z kolei w 2015 roku wymieniono piony centralnego ogrzewania w łazienkach. Klatka schodowa i korytarz są zadbane. W bloku działa domofon i zsyp na śmieci (mieszkanie jest od niego oddalone, znajduje się bowiem w połowie korytarza). Opłaty to czynsz w przedziale 600-650 zł (składowe to m. in. eksploatacja, zaliczki na zimną wodę, na podgrzanie wody, na C. O., fundusz remontowy, wywóz śmieci) oraz rachunki za prąd i gaz.

Mieszkanie jest bardzo słoneczne – okna od południowego-zachodu. Przed blokiem znajduje się otwarta przestrzeń z dużą ilością zieleni, trawnikiem i placem zabaw. Widok z okien także na boiska i budynek szkoły podstawowej.

Mieszkanie jest obecnie na końcowym etapie odświeżania. Przynależy do niego 2-metrowa piwnica. W bloku znajduje się duże pomieszczenie do przechowywania rowerów.

Cała ul. Norwida, mimo, że znajduje się w centrum miasta, jest bardzo spokojna. Odbywa się tu jedynie ruch lokalny, jest sporo miejsc parkingowych. Bardzo blisko stąd do ul. Poznańskiej i Kościelnej, gdzie można skorzystać z ciekawej oferty sklepów, kawiarni i restauracji. W pobliżu Netto i szpital im. Franciszka Raszei. Zaledwie kilka minut pieszo do węzła przesiadkowego, jakim jest Most Teatralny, do ul. Dąbrowskiego i Rynku Jeżyckiego. Około kilometra do Ronda Kaponiera, kolejne kilkaset metrów do dworca PKP Poznań Główny.

Mieszkanie do nabycia tylko za gotówkę.

Renewed: 13 November 2018, 11:16
    views: 44
Similar ads
zł 1,500 /pc
REMAX Experts, IP, Poznań
Na wynajem nowoczesna, idealnie umeblowana urządzona kawalerka z...
€427,000 /pc
REMAX Experts, IP, Poznań
Уютная резиденция с бассейном для средней или большой семьи в очень...
zł 269,445 /pc
Nieruchomosci Pawel Bakunow, KP, Poznań
На продажу квартира в Познани от застройщика - новостройка, первичный...
zł 211,190 /pc
Nieruchomosci Pawel Bakunow, KP, Poznań
На продажу квартира в Познани от застройщика - новостройка, первичный...
Price not specified
REMAX Experts, IP, Poznań
Предлагаем в аренду на длительный срок дом недалеко от центра г....
International ads  3,400,000
×
×
Flagmа* Available in 54 countries
×
×
×